Jei kada nors bandėte domėtis SEO optimizacija internete, radote daugybę patarimų kaip pačiam optimizuoti svetainę. Taip, to galima išmokti ir pasiekti neblogų rezultatų, tačiau galite ir stipriai nusivilti. Turėkite omeny, kad SEO pasaulyje, kaip ir realybėje, ne viskas, kas lengva ir veikia, yra leidžiama ir saugu. Egzistuoja priemonės, kurių pagalba galite pasiekti greitų ir gerų rezultatų, tačiau naudodamiesi jomis rizikuojate būti nubausti. Google gali nubausti ne jus, bet jūsų svetainę – ji gali būti nublokšta į paskutinius puslapius, kur niekas nesilanko arba visiškai pašalinta iš paieškos, tad prieš imdamiesi veiksmų viską apgalvokite.

Blogas SEO | Veikia, bet ar verta?

1. Raktažodžių naudojimas, kurie neturi nieko bendro su jūsų turiniu.
2. Automatinio turinio kūrimo įrankiai. Paieškos variklių sistemos vis lengviau pastebi kuomet tekstas būna nukopijuotas ir perrašytas tam skirto įrankio.
3. Netikri puslapiai. Tai puslapiai dirbtinai iškeliami į paieškos rezultatų viršų pagal tam parinktus raktažodžius, tačiau neduodantys jokios naudos. Paspaudus ant tokio puslapio nuorodos, busi automatiškai nukeltas į kitą puslapį, kuriam populiarinti buvo sukurtas netikra svetainė.
4. Cloaking. Kai puslapis sukuriamas taip, kad vartotojas mato vieną informaciją, o paieškos variklio “robotukai” mato visai ką kitą – informaciją paruoštą jiems taip, kad šie puslapį vertintų daug geriau, nei jis iš tikro yra vertas.
5. Nematomi tekstai ar nuorodos. Puslapyje tekstai – raktažodžiai ar nuorodos būna parašomos tokia pat spalva kaip fonas ir tokiu būdu yra nematomi vartotojui, tačiau paieškos varikliams atrodo, kad puslapis labai informatyvus ir naudingas.

Geras SEO | Tikrai veikia, tikrai verta

1. Turinio kokybė. Kokybiškas turinys yra Nr.1 norint turėti gerą puslapį. Turinys turi būti originalus, nenukopijuotas, be gramatinių klaidų ir t.t. Tačiau svarbiausia yra tai, ką tas turinys suteikia vartotojui. Naudinga ir suprantama info yra tai, kas verčia žmones puslapiu ir jame esančia informacija dalintis su draugais. Tad jei radote naudingos info – pasidalinkite šio puslapio nuoroda su draugais. 
2. Tinkamų raktažodžių parinkimas. Raktažodžių parinkimas, žinoma, daro didelę įtaką puslapio pasisekimui. Kompleksiniai – kelių žodžių junginiai – raktažodžiai atves į puslapį tikslingesnę auditoriją ir atneš daugiau naudos, nors puslapio lankytojų bus ir mažiau. Taip pat SEO itin svarbu tinkamas raktažodžių išdėstymas puslapyje. Daugiau apie tai, kitame straipsnyje.
3. Nuorodos į jūsų puslapį. Labai naudinga turėti kuo daugiau nuorodų vedančių iš kitų puslapių, į jūsų puslapį. Tačiau, tos nuorodos turėtų būti taip pat kokybiškuose, gerai vertinamuose puslapiuose, kadangi pagal tų puslapių kokybę vertinamas ir jūsų puslapis. Tad nedėkite savo nuorodų visur, kur tik galite!
4. Vidinės nuorodos. Gero puslapio ženklas yra vidinės nuorodos. Kuomet gali puslapyje naršyti ir rasti vis daugiau informacijos puslapio viduje. Vidinės nuorodos laiko vartotojus jūsų puslapyje ir tai rodo, kad žmonės randa naudingos informacijos – tai yra teigiamas vertinimas paieškos variklio vertinimo sistemoje.
5. Meta aprašymai. Tai yra pirmi ~2 sakiniai atsirandantys paieškoje po jūsų puslapio nuoroda. Geriausia aprašymai yra tie, kurie parašyti žmonėms, o ne paieškos varikliams ir nėra perpildyti raktažodžiais. Tai puiki proga trumpai pristatyti savo veiklą ir tuo aprašymu pritraukti vartotojus užeiti į jūsų puslapį.

Daugiau apie tai kas yra seo

 

Categories: SEO

0 Comments

Parašykite komentarą