Youtube

Šiais laikais yra itin populiaru turėti savo Youtube kanalą, kur žmonės talpina nufilmuotus vaizdus siekdami sulaukti dėmesio sau, savo verslui, reklamuotis ar tiesiog uždirbti iš Youtube kanalo, kadangi Youtube moka pinigus už didelius peržiūrų skaičius ir klipuose talpinamą reklamą – Ads. Jei siekiate pritraukti daugiau peržiūriu savo kanale, laikykitės šių paprastų nurodymų.

1. Youtube video peržiūrų skaičus ir trukmė.

Tavo video pozicija Youtube paieškoje priklauso nuo to kiek kartų jis buvo peržiūrėtas ir kokia yra vidutinė peržiūros trukmė. Tad visada reikia turėti omenyje, jog visomis priemonėmis reikia stengtis pralenkti konkurentus šiais aspektais.

2. Youtube video pavadinimo parinkimas.

Keywords (raktinių žodžių) panaudojimas pavadinime Youtube platformoje yra net svarbesnis nei Google paieškoje. Kuo geriau video pavadinimas atitiks vartotojo paiešką, tuo aukštesnėje pozicijoje jis atsidurs. Tad jei jūs keliate video pvz apie tigrų maitinimosi įpročius, visada pagalvokite, kaip vartotojas ieško tokios informacijos. Gali būti, kad video pavadinimu “ką valgo tigrai” bus daug sėkmingesnis, nei pavadinimu Tigrų maitinimosi įpročiai.

3. Video pavadinimas ir aprašymas.

Video pavadinimas turėtų būti iki 50 simbolių ir būtinai turėti gerai parinktą raktažodį. Tuo tarpų video aparašymas turi būti tarp 200-350 žodžių.

4. Raktažodžių žymos. Keyword tags.

Keliant video į youtube, turite galimybę sudėti tagus. Tai nedaro įtakos paieškos rezultatams, tačiau tokiu būdu jūsų video gali atsidurti tarp “rekomenduojamų” vaizdo įrašų. Pagal praktiką sėkmingiausi rekomenduojami vaizdo įrašai turi 31-40 tagų. Taip pat, nereikėtų stipriai peržengti šios ribos, kadangi video gali būti pašalintas dėl piktnaudžiavimo. Tad – viskas su saiku.

5. Youtube video trukmė.

Aukščiausiai paieškose esantys video yra vidutiniškai 10-16min trukmės. Prasčiausi rezultatai gaunami keliant 2-4min trukmės įrašus. O daugiausiai peržiūrų sulaukia vaizdo įrašai tarp 4 ir 6 minučių. Tad jei keliate naujo produkto ar paslaugos pristatymo video rekomenduojama jį kurti 4-6min trukmės.
Jei radote

Categories: SEO

0 Comments

Parašykite komentarą